Grabit Trans s.r.o.

Naše společnost se zabývá přepravou osob a technického vybavení spojeného s natáčením filmů, reklamních spotů, pořádáním koncertů a jiných společenských akcí.

Reference - realizované akce

VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ
Pod názvem Věčně tvá nevěrná na motivy scénáře Jana Míky točí Milan Cieslar romantickou komedii z manželské poradny. Hodlá jí navázat na své předchozí snímky stejného žánru Láska je láska a Život je život. Hlavní roli má Saša Rašilov, premiéra byla v lednu 2018.


Komedie popisuje úsměvnou formou manželství, z kterého postupně vyprchává vášeň. V hlavních rolích filmových manželů se objevují Saša Rašilov a Lenka Vlasáková. Uvidíme i další známé herce jako Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Příležitost dal Milan Cieslar i mladým herečkám Sáře Sandeva nebo Natalii Germani, která vytváří v manželství milostný trojúhelník.

Miluška (Lenka Vlasáková) učí aerobik a svého manžela (Saša Rašilov) i dospívající dceru (Sára Sandeva) neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství se pomalu řítí do záhuby. Do toho přijíždí na záchranu zkušená psycholožka z manželské poradny Vilma Cibulková v roli tety Marty, která má šílený plán, jak krachující manželství zachránit.

 • Věčně Tvá nevěrná
 • Věčně Tvá nevěrná
 • Věčně Tvá nevěrná
 • Věčně Tvá nevěrná
 • Věčně Tvá nevěrná
 • Věčně Tvá nevěrná


TANNBACH II
Pokračování trilogie Tannbach, která se v ČR natáčela v roce 2014. Německá televizní minisérie sleduje v dalších dílech osudy fiktivní vesničky Tannbach, ležící na hranici Bavorska a Durynska, a jejích obyvatel v 50. letech minulého století.


 • Tannbach II
 • Tannbach II
 • Tannbach II
 • Tannbach II
 • Tannbach II
 • Tannbach II


DUKÁTOVÁ SKÁLA
Režisér Kameňáku 4 a seriálu Přístav Ján Novák natočil s Martinem Dejdarem a Kateřinou Brožovou rodinný pohádkový film o pětici dětí, které se ztratí ve skále, a jejich rodiče se je vydají hledat...


Čtrnáctiletý Pavel alias Pako při jedné výpravě v okolí hradu Lukova spadne do podzemní štoly, zraní si páteř a je upoután na invalidní vozík. Po několika měsících rehabilitace se on i jeho matka Věra jen těžko smiřují s tím, že už nikdy nebude chodit. Své problémy v Lukově řeší i místní kastelán Jaromír, který zas bojuje proti smutku ze smrti své milované ženy. Starosta Lukova, Karel Zlejšek a jeho žena Naďa si nepřipouštějí, že se jejich vztah nevyvíjí, jak si představovali a že to má vliv i na chování jejich syna Petra. I manželství Adama a Evy prochází krizí, kterou ale zatím dokáží skrýt před svými dětmi Aničkou a Tadeášem neboli Nyny a Dydynem. Do obce přijíždí se střelnicí Tokár s dcerami Dragicou a Štěpánkou – Šmudlou a snaží se zapadnout do běžného života v Lukově.

Zdroj:

Muzikál MADAGASKAR
Muzikál Madagaskar je muzikálové zpracování televizního filmu pro děti z roku 2005. Je to příběh zvířátek o cestě ze zoologické zahrady v New Yorku až po cestu do divočiny na Madagaskaru.
 • muzikál Madagaskar
 • muzikál Madagaskar
 • muzikál Madagaskar
 • muzikál Madagaskar
 • muzikál Madagaskar

Zdroj: www.madagaskar-muzikal.cz
Zdroj: YouTube kanál "TicketArt"

Seriál Inspektor Max
Slovenský kriminalista Max už léta žije v Praze. Původně se zde chtěl jen na chvíli ukrýt před svou bývalou přítelkyní, ale nakonec tak nějak zůstal. Pracuje pro pražskou kriminálku, a to se skvělými výsledky. Díky svým schopnostem, neortodoxním metodám a charismatu dokáže vyřešit i ty hodně komplikované případy – a také si proti sobě poštvat většinu lidí, na které při tom narazí…


Slovenský kriminalista Max (Juraj Kukura) už léta žije v Praze. Původně se zde chtěl jen na chvíli ukrýt před svou bývalou přítelkyní, ale nakonec tak nějak zůstal. Pracuje pro pražskou kriminálku, a to se skvělými výsledky. Díky svým schopnostem, neortodoxním metodám a charismatu dokáže vyřešit i ty hodně komplikované případy – a také si proti sobě poštvat většinu lidí, na které při tom narazí… Věrní mu zůstanou jen jeho mladý parťák Filip a státní zástupkyně Markéta, se kterou, po řadě lítých bojů, nakonec skončí ve svazku téměř manželském… "Jde o typ detektivky, ve které je veškerá pozornost soustředěna na ústřední dvojici vyšetřovatelů. Jejich vztahy, vtipné slovní přestřelky i vzájemné krize jsou stejně důležité jako vlastní kriminální případ," vysvětluje kreativní producent Jan Lekeš a pokračuje: "Zároveň chceme vytvořit skutečně filmovou podívanou. Tedy ne stále se střídající šedivé policejní kanceláře a zaběhanou policejní rutinu, ale uvolněnější způsob vyšetřování, často na hraně oficiálních postupů."

Zdroj: YouTube kanál "Trigon Production"

Kapitán EXNER
Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám.

 • kapitán Exner
 • kapitán Exner
 • kapitán Exner

Zdroj: iPrima.cz

MARIE TEREZIE
Píše se rok 1723 a v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě je Karel VI., císař Svaté říše římské a král španělský a uherský, korunován králem českým. A právě zde začíná příběh jeho dcery, pozdější císařovny Marie Terezie.

Příběh dětské lásky a pozdějšího manželství s Františkem Štěpánem Lotrinským, nastoupení vladařské cesty, převzetí maďarské koruny i příběh šestnáctinásobného mateřství jedné z nejvýznamnějších žen v dějinách novodobé Evropy.


Dvoudílný projekt je strhující historickou epopejí mapující životní osudy mladé Marie Terezie, jedné z nejvýznamnějších postav novodobé Evropy, která po více než 40 let úspěšně vládla říši, rozkládající se na území dnešních 12 evropských států. V uplynulém roce si Evropa připomněla 300. výročí jejího narození. Minisérie se odvíjí od dvou zásadních okamžiků v životě mladé panovnice – jedním je příběh dětské lásky a pozdějšího manželství s Františkem Štěpánem Lotrinským, druhým je nástup na trůn a získání uherské koruny. Film přibližuje nejen vztahy uvnitř habsburské rodiny, s matkou, sestrou a otcem, ale i s významnými dvořany habsburského dvora, jako například Evženem Savojským, Filipem Josefem Kinským nebo Bedřichem Harrachem. Film je zároveň monumentální obrazovou podívanou z naší historie, jakými jsou například korunovace Karla VI. českým králem na Pražském hradě, svatba s Františkem Štěpánem v augustiniánském kostele ve Vídni nebo korunovace Marie Terezie uherskou královnou v Dómu Sv. Martina v dnešní Bratislavě, ale i plesy a hostiny u císařského dvora nebo dámský jezdecký karusel v Hofburgu, plavba panovnice po Dunaji či žehnání rakousko-uherským armádám.

Zdroj: YouTube kanál "Totalfilm.cz"

CESAR MILLAN
Cesar Millan známý jako znalec psí duše. Pejskům pomáhá mimo jiné tím, že trénuje jejich majitele. A majitelům tím, že komunikuje s jejich pejskem a přitom ho vychovává.

My jsme ho mohli přivítat 5.3.2017 v Praze v O2 Aréně.


Cesar Millan známý jako znalec psí duše. Pejskům pomáhá mimo jiné tím, že trénuje jejich majitele. A majitelům tím, že komunikuje s jejich pejskem a přitom ho vychovává. Sám o sobě říká: ‚Trénuji lidi jak žít se psy.‘ Tento psí muž pochází původem z Mexika. Ve svých 21 letech emigroval bez peněz a bez znalosti jazyka sám do USA. Jen proto, že cítil, že musí jít za svým snem. Tato silná motivace ho držela nad vodou v těžkých chvílích, kdy přespával pod mostem a bral jakoukoli práci. Když se trochu odrazil ze dna začal si plnit svůj sen. Pracovat se psy.

Zdroj: YouTube kanál "O2 arena video"

Reklamy 2017
V roce 2017 se naše společnost podílela na natáčení mnoha reklamních spotů...
BEST OF BROADWAY
Česká filharmonie pod vedením amerického dirigenta Keitha Lockharta uvedla v únoru 2016 čtyři mimořádné koncerty BEST OF BROADWAY. Ve sportovních halách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě ve výpravné podívané zazněly nejslavnější muzikálové melodie světových autorů.


Česká filharmonie pod vedením amerického dirigenta Keitha Lockharta uvedla v únoru 2016 čtyři mimořádné koncerty BEST OF BROADWAY. Ve sportovních halách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě ve výpravné podívané zazněly nejslavnější muzikálové melodie světových autorů. Skladby oceněné mnoha cenami zazpívali špičkoví sólisté z broadwayských a londýnských divadel: Louise Dearman (soprán), Marin Mazzie (mezzosoprán), Jason Danieley (tenor) a Rodney Earl Clarke (bass). Program tvoří výběr nejznámějších a nejvýznamnějších skladeb světové pokladnice muzikálů - od West Side Story přes Bídníky, Cats a Fantoma opery, až po Chicago, Hello, Dolly!, Evitu, A Chorus Line a Mamma Mia! "Do České republiky přivezeme opravdu to nejlepší ze slavné historie i současnosti Broadwaye," uvedl dirigent Keith Lockhart, jenž od roku 1995 vede proslulý Boston Pops Orchestra. Sérii koncertů, které se již nebudou opakovat, odehrála Česká filharmonie na multifunkčním jevišti doplněném vizuálními efekty a velkoplošnými projekcemi. Naše nejprestižnější hudební těleso, Česká filharmonie, nabídla muzikálové melodie v interpretaci broadwayských hvězd vůbec poprvé. Repertoár dvouhodinové show představil originální provedení skladeb jako například Maria, The Phantom of The Opera, I Dreamed a Dream, Dancing Queen nebo Don’t Cry for Me Argentina, které domácí publikum zná i z českých divadelních scén.


SABINA KŘOVÁKOVÁ
Naše služby využívá i Sabina Křováková se svojí skupinou. Se Sabinou spolupracujeme dlouhodobě. Nejen na realizaci videoklipu k písni Prstýnek, ale i na různých akcích, kde Sabina se svojí kapelou účinkuje.


Naše služby využívá i Sabina Křováková se svojí skupinou. Se Sabinou spolupracujeme dlouhodobě. Nejen na realizaci videoklipu k písni Prstýnek, ale i na různých akcích, kde Sabina se svojí kapelou účinkuje.

 • Sabina Křováková
 • Sabina Křováková
 • Sabina Křováková
 • Sabina Křováková


Skupina SMOKIE
Jako jedna z mála společností jsme měli tu čest spolupracovat s legendární anglickou skupinou Smokie založenou již v roce 1965, která vystupovala v rámci festivalu Sedmihorského léta 15.6.2016 v Sedmihorkách u Turnova.


Smokie je anglická hudební skupina, která byla založena v roce 1965 a dosahovala nejvýraznějších úspěchů v 70. letech 20. století. Smokie hráli glam rockovou hudbu. Skupina existuje, byť v pozměněném složení, až do dnešních dní.

 • Smokie
 • Smokie
 • Smokie


Muzikál ROCKY
Strhující příběh podle legendárního filmu Sylvestra Stallona o životní šanci a osudové lásce od 3. března 2017 v Kongresovém centru Praha. Ve vzrušující muzikálové podívané s unikátní dekorací živě zazní slavné hity jako “Eye Of The Tiger” a “Gonna Fly Now”. V hlavní roli se budou alternovat Kryštof Michal, Jan Kříž a Peter O. Pecha. Show plnou adrenalinu produkuje tým úspěšné české verze Mamma Mia! ve spolupráci se Stage Entertainment.


Rocky je strhující příběh outsidera, který dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Předlohou k muzikálové verzi se stal Oscarem oceněný nejlepší film roku 1976, jež odstartoval kariéru Sylvestera Stalloneho. Inspirující lovestory o odvaze a vytrvalosti umocňuje originální hudba včetně hitparádových hitů „Eye of the Tiger“ a „Gonna Fly Now“, které byly nominovány na Oscara za nejlepší filmovou píseň. Velkolepou podívanou graduje vedle světelných efektů především unikátní scénografie Martina Černého, která v českých muzikálech dosud nebyla k vidění. Muzikál ROCKY měl světovou premiéru v hamburském Operettenhaus a sklidil pozitivní recenze. Na základě německého úspěchu byl v dubnu 2014 uveden na newyorské Broadwayi, kde získal 4 nominace na cenu Tony, z nichž jednu – za originální scénografii – vyhrál.


Muzikál MAMMA MIA!
MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi. Těšit se můžete na největší hity jako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka. Zcela nové uvedení tohoto muzikálového hitu ve velkém sále Kongresového centra Praha mělo premiéru v prosinci 2014. Samozřejmostí je živý orchestr, velkolepá výprava a obsazení nejznámějších českých umělců.


MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi. Těšit se můžete na největší hity jako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka. Zcela nové uvedení tohoto muzikálového hitu ve velkém sále Kongresového centra Praha mělo premiéru v prosinci 2014. Samozřejmostí je živý orchestr, velkolepá výprava a obsazení nejznámějších českých umělců. To vše pod taktovkou ostříleného českého režiséra Antonína Procházky. V hlavních rolích se alternují Alena ANTALOVÁ, Leona MACHÁLKOVÁ a Daniela ŠINKOROVÁ. Dále účinkují Roman VOJTEK, Petr KOLÁŘ, Jiří LANGMAJER, Ivana CHÝLKOVÁ, Pavel VÍTEK, Jitka ASTEROVÁ, Jaroslava KRETSCHMEROVÁ, Hana KŘÍŽKOVÁ, Michael FORET, Tomáš SMIČKA, Olga LOUNOVÁ, Tomáš TRAPL, Michaela NOSKOVÁ a mnoho dalších. Od října 2015 v představení hostují Helena VONDRÁČKOVÁ (Donna), Adéla GONDÍKOVÁ (Tanya) a David GRÁNSKÝ (Sky). MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Uvedl se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků a vydělal přes 2 miliardy dolarů. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters. Příběh vypráví o životě na malém řeckém ostrově. V předvečer své svatby pozve Sophie, v touze poznat svého pravého otce, tři muže, kteří se před 20 lety mihli životem její matky. Toto nečekané setkání po letech přinese nejednu komickou situaci…

 • Mamma Mia!
 • Mamma Mia!
 • Mamma Mia!

Zdroj: www.mammamiamuzikal.cz

Muzikál AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
Kultovní filmová legenda ožívá na jevišti Kongresového centra Praha a přínáší spoustu scénických kouzel, magických triků a hlavně všechny hity ze slavné předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. „Hajný je lesa pán“, „Dumky, žalky“, „Šupy dupy dup“ anebo „Pramen zdraví z Posázaví“ znovu zazní v romantickém příběhu, kde vládnou duchové a láska. Do muzikálové verze přibylo i mnoho dalších nejoblíbenějších písniček jako „Není nutno“, „Dělání“, „Elektrický valčík“, „Když se zamiluje kůň“ aj.


Představení, v němž účinkuje 68 herců, zpěváků a tanečníků, dominuje obří scéna velikosti skutečného hradu. Rekvizity skřítků jsou zvětšené do nadživotní velikosti, čím vytvářejí iluzi skutečných trpaslíků. Působivá inscenace se odehrává jako "divadlo na divadle". Divácky vděčné jsou gagy a situace, které jsou všeobecně známé z filmové verze, včetně hlášek učitelky zvané Černá kronika nebo vedoucího samoobsluhy alias Jouzy. V ospalé vesničce Brtnice přijdou tamější ochotníci s nápadem. Před čtyřiceti lety se na jejich hradě natáčel slavný film Ať žijí duchové. Proč toho nevyužít a nesehrát známou hudební komedii v létě pod širým nebem? Ředitel školy sepíše divadelní adaptaci a požádá o pomoc studenty pražské DAMU, kteří si letos místo sjíždění Vltavy můžou v létě zazkoušet - hurá! Všichni, kromě jejich profesora to berou jako happening. Přes počáteční nedůvěru mezi ochotníky a studenty vše spěje k očekávané premiéře. Romantický příběh se prolíná se skutečným životem. A tak se představitelka Leontýnky nakonec doopravdy zamiluje do kluka, který hraje Dlouhého Jendu, a rozpadající se zříceninu hradu Brtník zachrání místo skřítků tesařů tajemná šlechtična. Je živá, nebo je to duch? Hranice mezi reálným životem a pohádkou jsou tenčí než pavučina. A den je tak slunečný!

 • Ať žijí duchové
 • Ať žijí duchové
 • Ať žijí duchové

Zdroj: www.divadlopohadek.cz

LÍDA BAAROVÁ
Česká herečka Lída Baarová je v roce 1934 pozvána do berlínských filmových ateliérů Babelsberg, považovaných za evropský Hollywood. Po počátečních potížích nakonec okouzlí i davy fanoušků v celém Německu. Tisk ji vynese na titulní strany jako jednu z nejkrásnějších žen Evropy. Užívá si slávy i náklonnosti Gustava Fröhlicha, tehdejšího idolu všech německých žen. Ten je nejen jejím partnerem před kamerou, ale stane se i jejím milencem. Obdiv neskrývá ani sám Hitler, který po návštěvě ateliérů Baarovou pozve k soukromé audienci na Říšském kancléřství. Hvězda Baarové strmě stoupá...


Česká herečka Lída Baarová je v roce 1934 pozvána do berlínských filmových ateliérů Babelsberg, považovaných za evropský Hollywood. Po počátečních potížích nakonec okouzlí i davy fanoušků v celém Německu. Tisk ji vynese na titulní strany jako jednu z nejkrásnějších žen Evropy. Užívá si slávy i náklonnosti Gustava Fröhlicha, tehdejšího idolu všech německých žen. Ten je nejen jejím partnerem před kamerou, ale stane se i jejím milencem. Obdiv neskrývá ani sám Hitler, který po návštěvě ateliérů Baarovou pozve k soukromé audienci na Říšském kancléřství. Hvězda Baarové strmě stoupá. Lída s Fröhlichem se nastěhují do luxusní vily na prestižní berlínské adrese. Aniž tuší, že mají tak významného souseda – pána filmového průmyslu, ministra propagandy Goebbelse. Goebbels je k sobě začne zvát na vyhlášené večírky za účasti umělecké i politické smetánky. A při nich postupně vtahuje Baarovou do svých „ďábelských" sítí. Fröhlich žárlí a po jednom z mnoha dalších žárlivých výstupů ji vyžene z domu. Na tuto příležitost čeká bezhlavě zamilovaný Ďábel. Chce se kvůli Lídě vzdát úplně všeho – rodiny, kariéry, Říše. Baarová odmítne nabídku na dlouhodobé angažmá v Hollywoodu, zůstane v Berlíně a nové lásce nezvladatelně propadne. Zásadní otázku, zda je možné milovat zločince, si bude klást až za pár let a pak po celý zbytek života. Hitler na základě proseb Goebbelsovy manželky rozkáže svému ministrovi, aby ukončil skandální, s velkoněmeckými ideály neslučitelný vztah s Baarovou. Goebbels protestuje, ale po Hitlerově nátlaku svou lásku zavrhne. Baarové je zakázáno hrát v německých filmech a nesmí opustit Říši. Během Křišťálové noci v roce 1938 se jí podaří uprchnout zpět do vlasti, kde natočí ještě několik úspěšných filmů. Po okupaci Československa ale musí před nacisty opět prchat. Když skončí válka, vrací se plná nadějí do Prahy. Zde se však setká jen s výsměchem a ponížením. To pravé peklo ji ale teprve čeká...

 • Lída Baarová
 • Lída Baarová
 • Lída Baarová
 • Lída Baarová
 • Lída Baarová

Zdroj: www.csfd.cz

VŠECHNO NEBO NIC
Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého...


Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, "protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi... Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali..


Trilogie ZAHRADNICTVÍ
Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů.


Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů. RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady.


Seriál TRPASLÍK
Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, dost často neshodují. Jejich syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen. Dcera Janička by se zase navzdory všem ráda stala právničkou. Vladimírova krásná žena Pavlína by něco moc ráda, ale vůbec neví, co by to mělo být. To děda Václav ví moc dobře.


Obyčejná rodina z Nymburka. Jarda a Katka Staňkovi. Vedou spolu provaznictví v uličce u náměstí. V obchodních i rodinných strategiích se ale, slušně řečeno, dost často neshodují. Jejich patnáctiletý syn Luděk chodí do kvarty místního gymnázia, chtěl by se stát hip-hoperem, ale zatím se cítí spíš nepochopen. Dcera Janička by se zase navzdory všem ráda stala právničkou, jako její strýc Vladimír Novotný, nejobávanější nymburský právník. Vladimírova krásná žena Pavlína by něco moc ráda, ale vůbec neví, co by to mělo být. To děda Václav ví moc dobře. Má nejradši kaši, ovšem ne tu, co dělají v domově důchodců. Staňkovi, jejich příbuzní, známí a sousedé, nejsou, jak už to bývá, se svými životy docela spokojeni. Že by ale nakonec mohlo být i hůř, na to v rozhodující chvíli nikdo z nich samozřejmě nemyslí.


Opera DON GIOVANNI
Dobové zpracování nejslavnější Mozartovy opery vzniklo ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Pardubicích a Académie Desprez a evokuje atmosféru světové premiéry, která se odehrála dne 29. října 1787 právě ve Stavovském divadle a sám velký Maestro nejen dirigoval, ale i doprovázel na cembalo.


Dobové zpracování nejslavnější Mozartovy opery vzniklo ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Pardubicích a Académie Desprez a evokuje atmosféru světové premiéry, která se odehrála dne 29. října 1787 právě ve Stavovském divadle a sám velký Maestro nejen dirigoval, ale i doprovázel na cembalo. Autenticitu původního uvedení opery tak, jak byla pravděpodobně tehdy inscenována, vytváří jak režie, tak i dobové dekorace včetně nasvícení, evokující tehdejší možnosti osvětlení. V představení účinkují již tradičně vynikající čeští i zahraniční sólisté.

 • Don Giovanni
 • Don Giovanni
 • Don Giovanni
 • Don Giovanni

Zdroj: www.dongiovanniprague.cz

Reklamy KAUFLAND
Kaufland: Z lásky k Česku (TV reklama: Fotbal)
Kaufland: Vánoce 2016 (TV reklama)